Do Serca Twojego uciekamy się - Dumanie.pl - blog osobisty | o. Mariusz Wójtowicz OCD

Do Serca Twojego uciekamy się

Pan pozwolił mi dosyć długo spoczywać na swoich Boskich piersiach, gdzie mi odkrył cuda swojej miłości i niewysłowione tajemnice swego Najświętszego Serca, które przede mną dotąd taił; po raz pierwszy otworzył mi swoje Serce, ale w sposób tak rzeczywisty i dotykalny, że mi nie pozwolił wątpić o tym, mimo że ciągle się lękam złudzenia.

św. Małgorzata Maria Alacoque


śpiew
Piotr Mężyk
Łukasz Kwiatkowski
o. Mariusz Wójtowicz OCD

nagranie
br. Marcin Wojnicki OCD
harmonizacja i mix
Paweł Gorczyca
zdjęcia i montaż
Marek Sydor
produkcja
o. Mariusz Wójtowicz OCD


Dziękujemy Siostrom Sercankom za udostępnienie kościoła do nagrań video oraz Karmelitańskiemu Instytutowi Duchowości za możliwość skorzystania z auli podczas realizacji nagrań audio.

Do Serca Twojego uciekamy się Jezu, Boski Zbawicielu. Naszymi grzechami racz się nie zrażać, o Panie święty, ale od wszelakich złych czynów racz nas zawsze zachować, Boże łaskawy i najlitościwszy. O Jezu, o Jezu, o Jezu dobry, Zbawicielu słodki, Pośredniku Boski, jedyna ucieczko nasza! W Sercu Twoim racz nas obmyć. Do Serca Twojego racz nas przytulić. W Twym Sercu na wieki racz nas zachować. O Jezu, o Jezu, o Jezu dobry, Zbawicielu słodki, Pośredniku Boski, jedyna ucieczko nasza!